czwartek, 10 lipca 2014

Zapraszamy na "Teatrum wewnętrzne" wernisaż Joanny Czubak w Galerii 8+

Zaproszenie na wernisaż "Teatrum wewnętrzne" Joanny Czubak w Galerii 8+


We wtorek 15 lipca o godzinie 18 - tej odbędzie się wernisaż Joanny Czubak zatytułowany "Teatrum wewnętrzne". Zapraszamy wszystkich do Galerii 8+ na ulicę Sapieżyńską 8


Joanna Czubak


Joanna Czubak urodziła się w 1984 roku w Wiązownie gdzie się wychowywała i mieszka do dziś. Swoją edukację artystyczną rozpoczęła w warszawskim "Studio sztuki", które ukończyła w 2005 roku. W 2012 roku na ASP w Łodzi obroniła z wyróżnieniem dyplom licencjacki w Pracowni Technik Drzeworytniczych i Książki Artystycznej pod kierunkiem prof. Dariusza Kacy. Na Wydziale Grafiki Łódzkiej Akademii w 2014 roku obroniła pracę magisterską, pod  opieką prof. Andrzeja M. Bartczaka.

Pomimo swojego młodego wieku Artystka ma już za sobą kilka wystaw zbiorowych:
  • wrzesień 2012 - Ćwiczeniówka w Bibliotece Krasińskich Warszawie
  • grudzień 2012 -  MDK Otwock
  • grudzień 2012 - II Międzynarodowa Konferencja Artystyczna IDKART TRADING
  • grudzień 2014 -  III Międzynarodowa Konferencja Artystyczna IDKART TRADING 
"Teatrum wewnętrzne" - Joanna Czubak "Czerwona Głowa", linoryt barwny, 50x70cm. 2014


A oto co o nadchodzącej wystawie napisała Pani mgr. Irmina Dubaniowska-Kutek:"Teatrum wewnętrzne to prezentacja pracy dyplomowej Joanny Czubak.  Wystawa składa się na prezentacje prac z linorytu oraz rysunki.  Tytuł pracy to badanie jakiemu się poddała nasza artystka, to teatrum kłębiących się myśli i wyobrażeń na temat otaczającej rzeczywistości. Wyobrażenia i myśli układają się w jeden rytm pojawiających się scen jak w filmie , które przez odbiorcę poddane będą „obróbce” i wnikliwej analizie. Wewnętrzne przemyślenia: czym jest moja sztuka? Co się kłębi w mojej głowie? Czy takie są moje emocje? – to tematy które odnajdziemy na wystawie, ale także własne doświadczenie , własną interpretacje twórczości młodej artystki"


Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na wernisaż "Teatrum wewnętrzne" Joanny Czubak do Galerii 8+ w Warszawie, na ulicę Sapieżyńską 8 lok. 106 ( domofon 106 ). Wystawa potrwa od 15.07-31.07.2014 roku.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...