E-Magazyn Na tle sztuki

Wydawanie E-Magazynu Na tle sztuki rozpoczęliśmy w październiku 2014 roku. Założenia miał być on miesięcznikiem informującym o różnego rodzaju wydarzeniach kulturalno-artystycznych wzbogaconym artykułami o sztuce.

W styczniu 2015 roku postanowiliśmy jednak trochę zmienić strukturę e-magazynu i od tego roku jest kwartalnikiem.

W każdym wydaniu będziemy prezentować kalendarium wystaw i imprez artystycznych odbywających się w danym miesiącu w całej Polsce.
W naszym miesięczniku znajdziecie również:
 • Wywiady z "ludźmi sztuki" - artyści, kuratorzy, krytycy czy historycy
 • Powrót do przeszłości - czyli przypomnienie z historii sztuki
 • Techniki artystyczne
 • Recenzje z imprez artystycznych
 • Odpowiedzi na Wasze pytania
 • Artykuły o studiach na ASP

Już teraz zachęcam do pisania do Nas propozycji tego co chcielibyście znaleźć w Naszym E-Magazynie. Wasze propozycje i pytania  przesyłajcie na adres e-mail: redakcja@natlesztuki.pl

Jeżeli interesuje cię reklama w naszym piśmie, to również zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: redakcja@natlesztuki.pl

Poniżej znajdziecie wszystkie do tej pory wydane numery E-Magazynu Na tle sztuki

I Numer E-Magazynu Na tle sztuki


II Numer E-Magazynu Na tle sztuki

III Numer E-Magazynu Na tle sztuki

IV Numer E-Magazynu Na tle sztuki

V Numer E-Magazynu Na tle sztuki

2 komentarze :

 1. Fajnie, że wpadłaś na taki pomysł, chętnie przeczytam jak się pojawi :) Co do moich propozycji to ja bym chciała poczytać o historii sztuki, o początkach jak to się wszytko zaczęło :) takie małe kompendium wiedzy :) Jest sporo dzieł w sztuce współczesnej które nawiązują do Historii i żeby je zrozumieć trzeba mieć spory zakres wiedzy.

  Nie ukrywam, że czytałam już kilka blogów poświęconych sztuce, a zwłaszcza jej historii ale albo one już nie istnieją albo wstrzymały całkowicie swoją działalność z braku tematów albo styl pisania był mega nudny.

  Ty widzę że się rozkręcasz z postu na post więc może Ci to lepiej pójdzie :D Mam nadzieję że zapał Ci nie opadnie i niedługo będę mogła się raczyć fajnymi tekstami z zakresu HS :)

  A tak przy okazji fajny blog :)

  Pozdrawiam Żaneta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za sugestie :) Na pewno wezmę je pod uwagą przy kolejnym numerze :)
   pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...