Regulamin

Uprzejmie proszę abyście zapoznali się z wypisanymi poniżej regułami, panującymi na tym blogu od dnia jego założenia (1.04.2014). Niniejszy regulamin odnosi się również do wszelkich kont społecznościowych prowadzonych dla Na Tle Sztuki. Poniższe reguły zostały spisane dla ułatwienia Wam i mnie korzystania z bloga. Wasze opinie, komentarze powinny być wartością dodatnią dla tego miejsca, nie wykluczam tu negatywnych opinii pod warunkiem że nie są one hejtem*.

Wszystkie komentarze są moderowane, nie odnoszące się do zasad będą usuwane a za recydywę będzie ban.
  • Wpisy posiadające znamiona hejterstwa* z kąśliwymi uwagami i czepialstwem włącznie, zarówno pod moim adresem jak i wobec innych komentujących - będą usuwane.
Nie chcesz nie czytaj, jest mnóstwo innych stron w sieci poświęconych sztuce i kulturze na których możesz przebywać i swą żółć wylewać.
  • Chamstwo i brak kultury czy wulgaryzmy (nawet te gwiazdkowane :) ) również będą usuwane.
W sieci również trzeba umieć się zachować. To że siedzicie teraz przy komputerach sami w pokoju nie znaczy, że nikt was nie widzi.
  • Komentarze w stylu: "fajny blog, zajrzyj do mnie", "u mnie też o tym przeczytasz" czy tylko link do twojej strony www, także zostaną usunięte.
Lubię nawiązywać kontakty z innymi twórcami treści w Internecie, artystami czy pasjonatami sztuki ale chamskiej autopromocji nie zdzierżę. Napisz do mnie wiadomość e-mail czy zamieść konstruktywny komentarz, uzasadnij zamieszczenie linku do swojej strony. Chcesz współpracować? Zajrzyj do zakładki KONTAKT
  • Nie pisz komentarzy z włączonym CAPS LOCK. Takie wpisy wyrażają krzyk i negatywne emocje, których starajmy się unikać w przestrzeni tego bloga.
Po prostu nie lubię jak się na mnie krzyczy.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...