poniedziałek, 4 maja 2015

Zapraszamy na wernisaż Krzysztofa Musiała "Pan Cogito i Krzyś"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż rysunku Krzysztofa Musiała do Galerii Jednego Obrazu w Lublinie.


Wernisaż odbędzie się w siedzibie galerii na ulicy Królewskiej 13. Początek eventu będzie miał miejsce o godzinie 19 - tej 21 maja 215 roku.

Krzysztof Musiał


Krzysztof Musiał jest absolwentem Liceum Plastycznego W Nałęczowie na kierunku zabawkarstwo, uczęszczał również do liceów plastycznych w Zamościu oraz w Nowym Wiśniczu. Studiował kierunki artystyczne w Kazimierzu Dolnym oraz w Cieszynie. I jak sam twierdzi: bez rezultatów.

W trakcie nauki w szkolnej interesował się malarstwem abstrakcjonistycznym i ekspresjonistycznym oraz poezją, Jednak nieoczekiwanie w 2012 roku w Kazimierzu Dolnym w wyniku zbiegu okoliczności zaczął rysować portrety oraz karykatury co stało się jego pasją, zawodem oraz motorem twórczości.

Kładzie nacisk na kontakt artysty z odbiorcą i wzajemne zrozumienie. Od niedawna sporządza szkice humorystyczne. Brał udział w wystawach byłego Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym. Stale portretuje w Krakowie oraz Kazimierzu Dolnym, doskonale posługując się węglem oraz poczuciem humoru ku uciesze wszystkich turystek i turystów.

Więc jeśli chcecie poznać tę niesamowitą osobę jaką jest Krzysztof Musiał, porozmawiać o tym trudnym zadaniu, jakim jest portretowanie osób. A może po prostu macie pragnienie zostać sportretowanym to koniecznie wpadnijcie!!!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na wernisaż Krzysztofa Musiała do Galerii Jednego Obrazu w czwartek 21 maja. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 19-tej w budynku na ulicy Królewskiej 13.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...