poniedziałek, 22 czerwca 2015

Zaprezentuj się w E-Magazynie Na Tle Sztuki

Zaprezentuj się w E-Magazynie Na Tle Sztuki

Już niedługo ukarze się kolejny numer e-Magazynu Na tle sztuki. Wydanie to będzie kończyło I rok obecności naszego pisma w Internecie.


Dlatego z tej okazji chcemy zaprosić wszystkich młodych twórców do wysyłania nam swoich portfolio i biografii. Jeżeli malujesz, fotografujesz, rzeźbisz czy rysujesz to nasz e-Magazyn jest właśnie dla ciebie!

Pochwal się sobą w internecie :) Najciekawsze zgłoszenia opublikujemy na stronach naszego najnowszego numeru e-Magazynu Na tle sztuki :)

Jeżeli jesteście zainteresowani publikacją waszego dorobku artystycznego w magazynie, to jedyne co musicie zrobić, to przesłać zgłoszenie zawierające następujące rzeczy:
  • zdjęcia wasze i waszych prac (szerokość zdjęć nie mniejsza niż 1500px)
  • autobiografia/artykuł/życiorys przedstawiający was i waszą twórczość (do 2000 znaków) 
Z pośród nadesłanych maili wybierzemy kilka naszym zdaniem najciekawszych zgłoszeń i zamieścimy je w kończącym nasz I rok wydawniczy e-magazynie. Na zgłoszenia czekamy do 26 czerwca 2015 roku do godz. 23:00. Nie czekajcie do ostatniej chwili!

Zgłoszenia i nurtujące was pytania przesyłajcie na adres e-mail: redakcja@natlesztuki.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...