piątek, 12 czerwca 2015

Zapraszamy na wernisaż malarstwa Grazielli Lanci

Zapraszamy na wernisaż malarstwa Grazielli Lanci

Już w najbliższy wtorek w Galerii 8+ odbędzie się wernisaż włoskiej artystki Grazielli Lanci. Wydarzenie rozpocznie się o 18-tej w galerii przy ul. Sapieżyńskiej 8



Graziella Lancia mieszka i pracuje w Rzymie, ma tam swoje atelier i biuro. Ukończyła szkołę i uniwersytet w Rzymie na Wydziale Mody w “ Koefia Accademia w Rzymie”.

Tworzy w różnych technikach artystycznych takich jak akwarela, plastik, terakota czy grafika. Ma zmiłowanie do malowania dużych portretów oraz do pracy w różnorodnej stylistyce malarskiej.

Uczestniczyła w wielu wystawach we Włoszech oraz w Berlinie, gdzie współpracuje z Galerią Charlottenburg oraz innymi galeriami.


“Malarstwo Grazielli Lanci pokazuje nam widoki miast , miejsc, które artystka zapamiętała. Próbuje uchwycić czas, światło, sytuacje- te elementy budują jej obraz za pomocą specyficznej linii malarskiej, która jest pewna i właściwa. Każdy z nas znajdzie w jej twórczości coś dla siebie, własne emocje. Prace Grazielli Lanci odzwierciedlają prawdziwe emocje...”.

Irmina Dubaniowska- Kutek
MGR Historii Sztuk

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na wernisaż Grazielli Lanci do Galerii 8+ mieszczącej się przy ulicy Sapieżyńskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18-tej 16 czerwca.

Zapraszamy na wernisaż malarstwa Grazielli Lanci

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...