piątek, 28 sierpnia 2015

Finisaż wystawy malarstwa Bashy Maryańskiej

Kolory, pejzaże i małe formaty to to czym można się było zachwycić przychodząc na wystawę malarstwa Bashy Maryańskiej do Galerii 8+ & Idkart.

 
W czwartek 28 sierpnia odbył się uroczysty finisaż wystawy amerykańskiej artystki polskiego pochodzenia Bashy Maryańskiej. W zamknięciu wystawy wzięło udział kilkadziesiąt osób, a co 5 tak jak obiecałam dostała książkę autorstwa Wiesława Garbolińskiego i Iwony Kulągowskiej.

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych. Artystka opowiadała o swoim malarstwie w sposób niezwykle angażujący. Radość i fascynacja wręcz otaczały Bashę i jej słuchaczy.Ta kolorowa i interesująca wystawa jest wstępem do cyklu wystaw artystów zagranicznych. Już w środę 2 września rozpocznie się kolejna wystawa z tego cyklu, a pokazywać swoje dzieła będą artystki ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej o nadchodzącej wystawie przeczytacie w zaproszeniu na wydarzenie "Zapraszamy na zbiorowa wyatawę Kathryn Hart, Bashy Maryańskiej oraz Misy Satryan".

A teraz zapraszam was do galerii zdjęć dokumentujących finisaż wspaniałej wystawy Bashy Maryańskiej 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...