wtorek, 24 listopada 2015

Zapraszamy na XVII-tą Aukcję Młodej Sztuki w Galerii Stalowa


Wielkimi krokami zbliża się kolejna aukcja w Galerii Stalowej. Raz w miesiącu podczas aukcji można zakupić dzieła wschodzących, młodych artystów. Tym razem aukcja odbędzie się 16 grudnia o 19:30.W aukcji można uczestniczyć osobiście w siedzibie galerii ul. Stalowa 26 bądź online.

XVII STALOWA AUKCJA MŁODEJ SZTUKI


Mili Goście, to już XVII STALOWA Aukcja Młodej Sztuki, na którą bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki 16 grudnia (środa) o godz. 19:30.

Jak zwykle w przypadku STALOWYCH Aukcji Młodej Sztuki wszystkie ceny wywoławcze wynoszą 500 PLN, to świetna okazja do nabycia ciekawego dzieła autorstwa młodego twórcy.

Dzieło nabyte na aukcji będzie bardzo dobrą inwestycją na przyszłość lub oryginalnym i pięknym prezentem na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zachęcam do obejrzenia katalogu aukcyjnego.


Jak złożyć ofertę kupna?

Zlecenia aukcyjne przyjmowane są pod numerem telefonu 22 380 34 43 codziennie w godzinach 12:00 -19:00 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Formularz zlecenia aukcyjnego znajdziesz tutaj >. Aktywny formularz zlecenia aukcyjnego możesz wypełnić online przy pomocy programu Adobe Reader XI do pobrania tutaj>.

Jeśli masz ochotę otrzymać katalog aukcyjny do domu, uprzejmie prosimy o maila z adresem pocztowym - aukcje@stalowa.art.pl.


Oryginalne obrazy, wspaniali artyści i wielkie emocje 16-go grudnia o 19:30. Zapraszam na Stalową 26 na XVII-tą Aukcję Młodej Sztuki.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...