piątek, 1 stycznia 2016

Nowy wspaniały 2016 Rok


Pierwszy dzień nowego 2016 roku, rozpoczyna kolejny rok, artystycznych i kulturalnych doznań.  W galeriach sztuki szykują się kolejne wystawy. Artyści tworzą kolejne dzieła, studenci akademii szykują się do sesji… Tak, sztuka trwa i trwać będzie.


Takie tam sukcesiki … 


Rok ubiegły minął niespostrzeżenie, a Ja i blog święcimy małe sukcesy. Mam za sobą rozpoczęcie drugiego roku wydawniczego E-Magazynu Na tle sztuki. Tak, już niedługo będziemy obchodzić drugie urodziny e-magazynu, a 1 kwietnia 2016 drugie urodziny Bloga!

Nawiązałam w tym roku współpracę z portalami, które wspierają i promują E-Magazyn. Jest to duży sukces dlatego z tego miejsca chciałabym podziękować Czasdzieci.pl, Talent.pl, Tatento.pl NesoArt, dlastudenta.pl, Kulturantki.pl oraz Irminadkart.eu za świetną współpracę i bezproblemowy kontakt w minionym roku.

Otrzymałam również podziękowania za patronat i promocję wystawy Józefa Wilkonia zatytułowanej „Las”. Uroczyste wręczenie dyplomu odbyło się 2 września 2015 roku w Galerii8+ podczas wernisażu Kathryn Hart, Bashay Maryańskiej oraz  Mira Satryan.

Koniec 2015 roku przyniósł mi niespodziankę w postaci współpracy z Wojciechem Wawrzakiem z bloga www.prakreacja.pl oraz z Galerią Stalowa.

Mam nadzieję, że z każdym dniem nowego roku sukcesów i tych drobnych i tych większych będzie przybywać tak jak Was moi drodzy czytelnicy przybywało i mam nadzieję  przybywać będzie.

To co teraz?


W 2016 rok przeszliśmy płynnie aby móc do 17-tego stycznia oglądać wystawę prac artystów z Kompasu Młodej Sztuki na rok 2015. Za kilka dni ukaże się pierwszy w tym roku numer E-Magazynu Na tle sztuki, a w nim mała niespodzianka ode mnie i od Wojciecha Wawrzaka z bloga Prakreacja.

Na dniach dowiemy się również co Galeria8+ szykuje dla miłośników sztuki na styczeń, a kalendarium Galerii Stalowej na najbliższy kwartał ukaże się w e-magazynie.


Rok 2016 zapowiada się bardzo artystycznie, dlatego życzę wam moi drodzy aby nadchodzące już 365 dni zaowocowały natchnieniem oraz jeszcze większą miłością do sztuki. Niech każda okazja do uwolnienia talentu czy do obcowania ze sztuką była przez was (przeze mnie też) wykorzystana w 100%. 

Niech sztuka będzie z nami.
Szczęśliwego Nowego Roku, 
Joanna A.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...