sobota, 13 września 2014

Galeria8 PlUS & Idkart w Warszawie

Warsztaty artystyczne dla dzieci w Galerii 8+. 2014
Warsztaty artystyczne dla dzieci w Galerii 8+. 2014


Galeria8 PlUS & Idkart znajduje się przy ul. Sapieżyńskiej 8 w Warszawie lok. 106 w okolicy Starego Miasta. Jest to jedna z tych galerii, która należy do grona moich ulubionych miejsc kulturalnych w całej Warszawie :)Od stycznia 2014r. Galeria 8 Plus- reprezentowana przez artystkę Iwonę Kulągowską  współpracuje z Firmą Idkart, której właścicielką jest Historyk  Sztuki Pani Irmina Dubaniowska- Kutek.

Co połączyło obie Panie?


Ogniwem łączącym jest jeden sposób myślenia o Sztuce Współczesnej, rozumianej poprzez klasyczne formy, ale także i projekty, eventy artystyczne,  warsztaty, techniki oraz komercję w Sztuce Współczesnej zarówno w Polskiej jak i zagranicznej.

Warsztaty artystyczne dla dzieci w Galerii 8+. 2014
Warsztaty artystyczne dla dzieci w Galerii 8+. 2014


Galeria to miejsce gdzie można kupić sztukę współczesną, przeanalizować swoją kolekcję sztuki, nie tylko poprzez jej rozbudowę, ale poprzez dokładne jej skatalogowanie. Istnieje również możliwość ubezpieczenia swojej własnej kolekcji dzieł sztuki.


Galeria reprezentuje artystów, którzy zajmują się tradycyjnymi technikami twórczymi takimi jak : malarstwo olejne, grafika klasyczna, rysunek, rzeźba , ale także pokazują fotografię, instalacje czy  design.

Artyści w szeregach Galerii8+


Galeria promuje takich artystów jak:   Józef Wilkoń czy Iwona Kulągowska  oraz wielu innych równie utalentowanych artystów zaliczanych do młodego i średniego pokolenia twórców. W Galerii można podziwiać stałą ekspozycję dzieł sztuki w/w artystów, oraz systematycznie organizowane wystawy innych twórców.

Czym jeszcze zaskoczy nas Galeria 8+ ?


W galerii poza wystawami organizowane są warsztaty z elementami Historii Sztuki oraz wiedzy plastycznej. Zajęcia prowadzone  są w jęz. Angielskim i jęz. Francuskim przez artystów plastyków oraz historyków sztuki.

Galeria to również przestrzeń pod wynajem, gdzie każdy pomysł może być zrealizowany, to miejsce na urodziny, na spotkanie biznesowe, kameralne obcowanie ze sztuką, a także przestrzeń, w której możemy tworzyć, spotykać  się i mówić o sztuce.

Galeria zaprasza nas do uczestniczenia w świecie sztuki, tam możecie zobaczyć współczesne dzieła,  nie tylko Polskie, ale i zagraniczne, poznać smak kultury obcej. To jedyne takie miejsce w którym kameralność i indywidualność jest sukcesem.

Warsztaty artystyczne dla dzieci w Galerii 8+. 2014
Warsztaty artystyczne dla dzieci w Galerii 8+. 2014

Krótka Historia Galerii 8+

Historia galerii sięga 6-ciu lat wstecz, gdy Iwona Kulągowska otworzyła na Sapieżyńskiej 8 galerię – pracownię. Dzisiaj to też  galeria komercyjna, gdzie się podkreśla, że warto inwestować w Sztukę Współczesną. Na stronie galerii www.osiemplus.pl możecie prześledzić ostatnie wydarzenia tam organizowane oraz sprawdzić co się bezie działo w najbliższym czasie :)

Na stronie www.irminadkart.eu zapoznacie się z aktualnymi projektami realizowanymi przez obie Panie oraz ofertą komercyjną dzieł sztuki.

Zapraszamy do odwiedzania Galerii 8+ podczas nadchodzących wernisaży oraz na co dzień by oglądać stałą ekspozycję w galerii. Kontakt z Galerią:
kom. 604 229 919
nasze strony :
www.irminadkart.eu     
  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Polecany post

E-Magazyn Na tle sztuki 4/2015 (7)

Tym numerem rozpoczynamy drugi już rok obecności naszego pisma w sieci. Ukazuje się co kwartał i zawiera artykuły o sztuce, kulturze, stu...